بیانیه دوم انجمن سوادکوهی‌های ساکن تهران

نوشته شده توسط دبیرخانه on . ارسال از : اخبار و اطلاعیه ها

'

بیانیه دوم انجمن سوادکوهی‌های ساکن تهران


شما چراغ روشن سوادکوهید
همدیاران گرامی، سوادکوهی‌های عزیز. مازندرانی‌های خونگرم و مهربان
افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم با همکاری و اظهار محبت‌های فراوان شما، گام انجام هم‌نشینی و هم‌زبانی چهارم را آرام آرام برداریم. وقتی که برگزاری همایش چهارم جدی شد و خصوصاً زمان آن را هم اعلام کردیم، همان‌گونه که انتظار داشتیم با انبوه پیام‌های شما از طرق مختلف روبه‌رو شدیم. این همه محبت و ابراز علاقه بیش از همه جای خوشحالی دارد و البته بار مسئولیت ما را بیشتر می‌کند. باری، گمان می‌کنیم به تنهایی نمی‌توانیم همه آن را به دوش بکشیم.
انجمن سوادکوهی‌های ساکن تهران می‌کوشد که به حول وقوه الهی در حد توان خود برنامه‌هایی را تدارک ببیند که هم درحد شأن شما گرامیان مازندرانی و بالاخص سوادکوهی باشد و هم آنکه از این برنامه‌ها بتوانید توشه‌هایی بردارید.
آنچه که باعث می‌شود همایش چهارم را وزن و اعتبار بیشتری ببخشد، بی‌تردید حضور بیش از پیش شما سوادکوهی‌های گرامی و علاقه‌مندان به این ‌آب و خاک به طور اخص و گستره بزرگ و همیشه سبز مازندران به طور عام است.
ما انتظار داریم که این همایش را به صورتی نگاه کنیم و نگاه کنید که گویی قرار است یک خانواده بزرگ کنار هم بنشینند و مهر سبز سبزه‌های سوادکوه و صفای رودهای ولوپی و راستوپی و دشت‌های وسیع و شالیزارهای دل‌نشین آن را جایگزین گرمای خیابان‌های سیمانی تهران و هوای آغشته به دود آن را کنند.
حال که چند روز دیگر به برگزاری همایش چهارم نمانده است بر خود فرض می‌دانیم سپاسدار ابراز محبت‌های شما باشیم.
اعضای انجمن سوادکوهی‌های ساکن تهران مفتخر است که با وجود برخی مشکلات این همایش را به انجام برساند تا در شبی باشکوه و به یادماندنی، یاد سوادکوهی‌ها را گرامی بدارد. به همه آنانی که در جمع همایش سوم ما حضور داشتند و در همایش چهارم هم حضور گرم آنها شادی‌بخش نشست ما خواهند بود درود می‌فرستیم و امیدواریم آنانی که در بین ما بودند و حال به هر دلیلی در این همایش حضور ندارند سلامت و سالم باشند.

دبیرخانه انجمن سوادکوهی‌های ساکن تهران